Canthański Nowy Rok 2012

Autor: Roelka @ 23.01.2012, 20:32
Kategoria Guild Wars

Nastał Rok Smoka - a wraz z nim przyszedł czas na doroczny Canthański Noworoczny Festiwal! Pomóż nam złożyć hołd Niebiańskiemu Smoku, mistycznemu stworzeniu, które przybędzie do nas z niebios by zesłać najlepsze życzenia na cały 2012 rok - ale stanie się to tylko, gdy tradycyjna uczta Noworoczna spełni wysokie wymagania małego smoka!

Canthański Noworoczny Festiwal roku 2012 rozpocznie się w południe czasu Pacyficznego (-8 GMT) w czwartek, drugiego lutego i zakończy w południe czasu Pacyficznego (-8 GMT) w poniedziałek, szóstego lutego. W niedzielę, piątego lutego, Niebiański Smok co trzy godziny będzie pojawiał się w klasztorze Shing Jea by skosztować specjałów kuchni Canthańskiej. W czasie trwania uczty ku czci Smoka będą odbywały się tańce, pokazy sztucznych ogni, pojawi się morze prezentów i specjalnych nagród przeznaczonych dla stałych gości - oczywiście, wszystko to będzie możliwe tylko jeśli Smok będzie usatysfakcjonowany darami! Pomóż przygotować dania na ucztę by zapewnić wszystkim szczęście i błogosławieństwo Smoka!

Oprócz udziału w wielkiej uczcie, będziecie mieli okazję zwiedzić Promenadę Shing Jea, wziąć udział w wielu związanych z festiwalem misjach i odwiedzić wędrowną Wróżkę, która pozwoli ci rzucić okiem na czekającą cię przyszłość. Lubisz brać udział w grach losowych? Sprawdź swoje szczęście i przetestuj umiejętność w Wyścigu Rollerbeetle! Uczestnicy bardziej bojowo nastawieni mogą przez cały tydzień odwiedzać Smoczą Arenę i brać udział w grze w dwa ognie w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nic nie ominie również Canthańczyków żyjących za granicą: Lion's Arch i Kamadan również będę organizować mniejsze imprezy w czasie których nie zabraknie również tradycyjnych Noworocznych dekoracji.

Zaznacz tę datę w kalendarzy i pomóż Niebiańskiemu Smoku rozpocząć nowy rok w stylu Canthan!

Wydarzenia Festiwalu

Wielka uczta, pokaz sztucznych ogni, tańce, przepowiadanie przyszłości i wyścigi rollerbettle - to wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka na was podczas Canthańskiego Noworocznego Festiwalu. Krótki przedsmak tego, czego możecie się spodziewać:

 • Najważniejsze jest zadowolone Niebiańskiego Smoka, szczególnie ze względu na to, iż w czasie każdego festiwalu może pojawić się kilka niespodziewanych problemów, które mogą zostać rozwiązane tylko przez młodych łowców przygód.
 • Chcesz dowiedzieć się co czeka się w nadchodzącym roku? Dzięki wróżce będziesz mógł poznać swoją, bardzo realną, przyszłość. Na dobre i na złe, twoje przeznaczenie będzie podążać za tobą daleko poza Shing Jea.
 • Weź udział w grach na terenie Promenady Shing Jea by wygrać bilety i poprawić swoje szczęście - lub ponieść porażkę i podążać odmienną ścieżką życia.
 • Dla fanów wyścigów przygotowaliśmy Arenę Wyścigową Rollerbeetle, gdzie zostanie ci przydzielony twój własny wyścigowy rollerbeetle posiadający własny zestaw umiejętności wyścigowych.
 • Udaj się na Smoczą Arenę i weź udział w starej dobrej bijatyce.
 • Niebiańska Uczta pozwoli ci na sprawdzenie się w ostrej kuchennej rywalizacji, której celem jest pomc szefom Canthańskiej kuchni przygotować specjalne potrawy ku czci Niebiańskiego Smoka. Każdy prawidłowo przygotowany posiłek zostanie nagrodzony przez Smoka, należy jednak uważać ponieważ denerwowanie bestii może przynieść pecha!

Nagrody Festiwalu

Przedstawiamy specjalne przedmioty, na które możecie natknąć się podczas Canthańskiego Noworocznego Festiwalu.

 • Słodki Niebieski Napój (Sugary Blue Drink)- Jest słodki i bardzo pomocny, jeśli potrzebujesz nagłego wzrostu szybkości.
 • Szampański Zatrzask (Champagne Popper) - Krótka, aczkolwiek spektakularna uczta dla oczu i uszu. Świetna zabawa!
 • Butelkowa Rakieta (Bottle Rocket) - Wystrzel pojedynczy sztuczny ogień wysoka ponad głowy tłumu - proszę nie celować w twarze ani ptaki moa.
 • Zimny Ogień (Sparkler) - Podpal by stworzyć chmurkę iskier - trzymaj z daleka od łatwopalnych obiektów.
 • Ciasto z czerwonej fasoli (Red Bean Cake) - Słodka przekąska, która doda ci wigoru.
 • Butelka wina ryżowego (Bottle of Rice Wine) - Tradycyjny, festiwalowy trunek. Nie pij w czasie pogoni!
 • Czerwona torba podarunkowa (Red Gift Bag) - Jest uroczysta, jest czerwona i póki jej nie otworzysz, nie dowiesz się co jest w środku.
 • Księżycowe Szczęście (Lunar Fortune) - Sprawdź czy następny rok będzie szczęśliwy.
 • Księżycowy Żeton (Lunar Token) - Zbieraj te żetony i wymieniaj je na nagrody.

Nagrody Specjalne

Poza wymienionymi powyżej nagrodami, gracze którym dopisze szczęście będą mogli znaleźć rzadką figurkę Niebiańskiego Smoka, ukrytą w Księżycowym Szczęściu (Lunar Fortune). Figurka zapewni ci błogosławieństwo bestii na cały nadchodzący rok!

Jeśli to nie wystarczy by skusić cię do udziału w festiwalu, nie zapominaj, że jeśli Niebiańskie Smok w pełni zachwyci się swoją ucztą, każdy z uczestników otrzyma dwa wspaniałe prezenty: zapewniającą wybuchową zabawę Skrzynkę Sztucznych Ogni i jeszcze jedną, tajemniczą nagrodę! Chcielibyśmy przytoczyć tutaj jej opis, ale wtedy nie byłoby to tajemnicą, prawda?