Witajcie w Roku Smoka!

Autor: Roelka @ 23.01.2012, 20:23
Kategoria Guild Wars 2

Dzisiaj jest Pierwszy Dzień Nowego Roku według Kalendarza Księżycowego i zgodnie z Azjatyckim systemem znaków zodiaku, pierwszy dzień Roku Smoka. Dla naszego zespołu w ArenaNet jest to pomyślny omen, ponieważ jesteśmy gotowi sprawić by ten rok należał do nas.

Zgodnie z tradycją, smoki symbolizują pasję, niezależność i ambicję. Uważamy, że jest to idealna analogia naszych starań i celów związanych z Guild Wars 2. Wśród twórców są fanii MMO/RPG, którzy są przygotowani do przemyślenia na nowo sposobów stworzenia i dostarczenia wam rozgrywki RPG w trybie on-line. Zatem w tym roku, Roku Smoka, zapomnijmy o starych sposobach myślenia - wymęczonym modelu misji i zadań, sztywnej i powtarzalnej walce i miesięcznych opłatach - i zacznijmy wszystko od nowa.

Żywy świat pełen dynamicznych zdarzeń, wysoce spersonalizowana rozgrywka RPG, walki wypełnione akcją i stworzone z kunsztem artystycznym elementy gry sprawiają, że Guild Wars 2 spełni wyobrażenia graczy i mediów z całego świata.

W zeszłym roku, tysiące fanów przyłączyło przy okazji różnych pokazów i imprez by własnoręcznie wypróbować Guild Wars 2. W tym roku, nareszcie będziecie mogli zagłębić się w rozległym i rozbudowanym świecie Tyrii.

Niedawno zakończyły się pierwsze, zamknięte beta testy i obecnie twórcy są gotowi do ogłoszenia coraz większych wydarzeń. Na luty zaproszono wybranych przedstawicieli prasy do udziału w beta testach, w marcu i w kwietniu znacznie zwiększy się zakres organizowanych beta testów tak, że wielu z was będzie miało szansę wziąć w nich udział. Oczywiście, wszystkie testy i zdarzenia przybliżają nas do premiery Guild Wars 2, która nastąpi później w tym roku.

Witamy w Roku Smoka - roku Guild Wars 2!