Elementalista

Autor: Seven @ 13.01.2012, 13:42
Elementalista

Elementalista może przywołać i kontrolować moce czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Może jednym atakiem zadać największe obrażenia niż jakakolwiek inna profesja. Mało tego, może razić nawet kilku przeciwnikom naraz. Elementalista nie ma sprecyzowanego podejścia do magii, ponieważ jego specjalizacja zależy od pojedynczych żywiołów bądź ich kombinacji.

Niektórzy dążą do uzyskania mocy w najczystszej postaci, więc skupiają się na jednym lub dwóch żywiołach, ale nie brakuje też takich, którzy lubią poeksperymentować z bardziej rozbudowanymi kombinacjami.

Atrybuty

Zapas energii (atrybut podstawowy)

Zapas energii podnosi maksymalny poziom energii naszej postaci i wzmacnia zdolności do regenerują energii.

Magia Ognia

Oferuje mocniejsze zaklęcia ognia dla naszej postaci. Wydłuża się ich czas trwania. Umiejętności te zadają naprawdę spore obrażenia i mogą działać na długim dystansie.

Magia Wody

Inwestując swoje punkty w ten atrybut zwiększamy moc i czas działania zdolności, które spowalniają ruchy naszych wrogów i zadają obrażenia od zimna.

Magia Ziemi

Z kolei lokując punkty w tym atrybucie wydłużamy czas działania i moc zdolności związanych z żywiołem Ziemi. Ich działanie polega na ochronie bohatera i jego towarzyszy, a także zadają obrażenia od "Ziemi".

Magia Powietrza

Ten atrybut wydłuża czas działania i skuteczność magii związanej z żywiołem Powietrza. Do tych mocy zalicza się przebijanie pancerzy, oślepienie, czy też powalenie przeciwników.