Zabójca

Autor: Seven @ 24.10.2011, 09:11
Zabójca

Zabójca, zwany Tahkayun w „Old Canthan”, jest cichym mordercą, który potrafi zaatakować w serce wtedy, kiedy przeciwnik najmniej tego się spodziewa. Jego ulubioną bronią są sztylety, którymi posługiwanie się opanował do perfekcji. Może zdobyć dużą ilość trafień krytycznych, dotkliwie rażąc przeciwnika. Swoje ciosy łączy w serie i nie daje swojemu przeciwnikowi żadnych szans na wyprowadzenie własnego ataku. Zabójcy noszą lekkie zbroje, dzięki którym poruszają się szybko i zwinnie. Posiadają magicznie zdolności, które mogą osłabiać ochronę przeciwnika oraz wzmocnić jego własną.

Szybcy, zwinni, cichociemni mając szczęście do śmiertelnych obrażeń krytycznych są w stanie zabić przeciwnika w błyskawicznym tempie. Zabójcy nie mogą narzekać na ilość zleceń, wynajęci eliminują cel perfekcyjnie.

Atrybuty

Trafienia krytyczne (atrybut podstawowy)

Każdy punkt dodany do tego atrybutu zwiększa o 1 % na trafienia krytyczne. Jeśli zabójca zada trafienie krytyczne otrzymuje szanse na zdobycie dodatkowej energii.

Biegłość w sztyletach

Każdy punkt wykorzystany na ten atrybut zwiększa nasze obrażenia zadawane sztyletami oraz podnosi szanse na zadanie trafienia krytycznego. Ten atrybut zwiększa także siłę naszych umiejętności głównie związanych ze sztyletami. Biegłość w sztyletach zwiększa także szanse na wyprowadzenie podwójnego ataku, czyli ataku dwoma sztyletami jednocześnie.

Sztuka śmierci

Ten atrybut zwiększa siłę oraz czas działania naszych klątw, a także innych umiejętności,które czynią naszego przeciwnika mniej odpornego na nasze ataki.

Sztuka cienia

Zwiększanie tego atrybutu wpływa na umiejętności defensywne oraz pozwala na szybkie schronienie się w cieniu.